Послуги брокера при виборі типу доставки «Експрес»:

1. Митне оформлення вантажу для експорту для фізичних — від 500,00 грн. без ПДВ за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.

2. Митне оформлення вантажу при імпорті для фізичних осіб — від 500,00 грн. без ПДВ за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.

3. Митне оформлення вантажу при імпорті для юридичних осіб — від 1000,00 грн. без ПДВ за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.

Послуги брокера при виборі типу доставки «Стандарт» та «Карго»:

1. Митне оформлення вантажу для експорту для фізичних та юридичних осіб — від 1000,00 грн. без ПДВ за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.

2. Митне оформлення вантажу при імпорті для фізичних осіб — від 1000,00 грн. без ПДВ за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.

3. Митне оформлення вантажу при імпорті для юридичних осіб — від 1000,00 грн. без ПДВ в залежності від кількості артикулів та кодів ТН ЗЕД (УКТ ЗЕД) за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.

gallery/import